Gaśnice

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w profesjonalnej i kompleksowej obsłudze ochrony przeciw pożarowej. Naszym priorytetem jest zapewnienie naszym klientom bezpiecznych warunków do życia i pracy. Wśród najbardziej popularnych sposobów na ochronę wyróżnić można gaśnice, które mają zastosowanie w wielu miejscach. Znajdziemy je w samochodach, domach, biurach, a także miejscach użyteczności publicznej. Warto rozejrzeć się za sprawdzonym dystrybutorem, który nie tylko zajmuje się sprzedażą gaśnic, ale daje swoim klientom możliwość wykonania przeglądu okresowego, konserwacji gaśnic względem obowiązujących przepisów, a także pomaga w doborze sprzętu. Zapewniamy również przegląd hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych.

Szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej

Szkolenia ppoż

Szkolenia ppoż. skierowane są do wszystkich osób, które są zainteresowane nabywaniem i poszerzaniem wiedzy w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Dzięki szkoleniu uczestnicy zdobędą wiedzę na temat systemu prawnego ochrony przeciwpożarowej obowiązującego w Polsce, wyposażenia obiektów w urządzenia ochrony ppoż., sytuacji zagrożenia i warunków powstawania pożarów, a także źródeł zapłonu. Uczestnicy dowiedzą się również, jak zapobiegać pożarom i jakie metody stosować w przypadku gaszenia pożarów. Szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej dostarczą również informacji na temat tego, jak zachować się podczas powstawania zagrożenia pożarowego.

Sprawdź ofertę szkoleń ppoż

Konserwacja i przegląd gaśnic

Konserwacja gaśnic

Wszelkie urządzenia, które mają ochraniać ludzkie życie, powinny być regularnie sprawdzane, w ogóle są zdatne do użytku. Które urządzenia podlegają regularnej konserwacji i przeglądom? Gaśnice przenośne, stałe, a także półstałe instalacje gaśnicze. Mimo tego, że w większości przypadków konserwacja gaśnic powinny odbywać się raz w roku, to warto sprawdzać, czy sprzęt ochraniający nasze zdrowie i życie, jest gotowy do tego, by w każdej chwili z niego skorzystać. Przegląd gaśnic powinien obejmować sprawdzenie, czy nie została ona w żaden sposób naruszona, czy nie wbito zbijaka, czy nie uszkodzono plomby lub czy zawór nie jest skrzywiony.

Sprawdź ofertę konserwacji i przeglądu gaśnic

Jesteś fachowcem, dodaj firmę

Jesteś fachowcem lub posiadasz ciekawe produkty? Dodaj koniecznie swoją ofertę lub usługę do naszej strony. Mieszkańcy Opola czekają właśnie na twoją pomoc lub potrzebują wysokiej jakośći usług i produktów.

Adres

ul. Cygana 3
35-131 Opole


Kontakt

E-mail: info@fachowiec.opole.pl
Phone: +48 733 368 253