Salon kosmetyczny

Dbanie o urodę jest ważne – od dawna wiedzą o tym kobiety, ale coraz częściej można obserwować, że stałymi bywalcami salonów kosmetycznych są również panowie. Zadbany wygląd to przede wszystkim kwestia dobrego samopoczucia, ale także tego, jak inni ludzie na nas reagują. Osoby zadbane, które zwracają uwagę na wygląd swoich dłoni czy swoich paznokci, wzbudzają w nas większe zaufanie i szacunek. Co prawda niektóre zabiegi pielęgnacyjne możemy wykonywać samodzielnie w domu, ale te znacznie bardziej specjalistyczne powinny być wykonywane przez profesjonalistę w gabinecie kosmetycznym. Wizyty w salonie kosmetycznym oczywiście nie służą wyłącznie pielęgnacji – dla wielu osób jest to czas relaksu.

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Zabiegi w salonie kosmetycznym zaliczyć można do tych mało inwazyjnych. Najczęściej mają na celu doraźną pomoc w pozbyciu się niedoskonałości. Gdy chcemy osiągnąć znacznie wyraźniejsze efekty, które będą utrzymywać się przez długi czas, warto skorzystać z pomocy specjalistów medycyny estetycznej. Zabiegi wykonywane są za pomocą wysoce specjalistycznych urządzeń, dlatego też efekty są bardziej widoczne, a także przy użyciu kosmetyków o potwierdzonym bezpieczeństwie. Medycyna estetyczna – jak sama nazwa wskazuje – ma również aspekt leczniczy. Doskonale sprawdza się w przypadku uciążliwych dolegliwości skórnych jak na przykład zapalenie skóry, przesuszenia, zaczerwienienia oraz skóra naczynkowa.

Sprawdź ofertę medycyny estetycznej

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa

Wśród popularnych zabiegów wykonywanych w salonach medycyny estetycznej, coraz większą popularnością cieszą się zabiegi depilacji laserowej. Zapewniają one przede wszystkim gładką, pozbawioną włosów skórę. Usuwanie owłosienia w taki sposób, daje efekty, które utrzymują się bardzo długo, więc doskonale sprawdzi się w okresie letnim. Drugim powodem, dla którego bywalcy gabinetów medycyny estetycznej korzystają z takiej usługi, jest nadmierne owłosienie na widocznych partiach ciała. Dla wielu kobiet zarost na twarzy, rękach czy nogach, który jest efektem zmian hormonalnych, może być kłopotliwy, a nawet wstydliwy. Depilacja laserowa to bezpieczny i nieinwazyjny zabieg medycyny estetycznej, który powstrzymuje wzrost niechcianego owłosienia nawet na kilka lat.

Sprawdź ofertę depilacji laserowej

Makijaż permanentny

Makijaż permamentny

Makijaż permanentny to doskonała alternatywa dla tradycyjnego makijażu. Wyróżnia się wielką wygodą, a także oszczędnością czasu i pieniędzy. Choć jednorazowo zabieg nie należy do najtańszych, to uwalnia nas od konieczności regularnego zakupu kolorowych kosmetyków. Makijaż tego typu zalecany jest szczególnie osobom, które chcą podkreślić naturalną urodę, zaakcentować niektóre elementy swojej twarzy lub po prostu skrócić czas przygotowywania codziennego makijażu. Koloryzacja twarzy tego typu jest również zalecana tym osobom, które mają uczulenie na kosmetyki kolorowe. Dzięki makijażowi permanentnemu można skorygować lub uwydatnić kształt ust, brwi, zaznaczyć linię rzęs.

Sprawdź ofertę makijażu permanentnego

Dietetyk

Dietetyk

Oprócz doraźnego dbania o urodę, warto zastanowić się nad opracowaniem indywidualnego planu dietetycznego. Dzięki temu można dostarczać odpowiednich składników odżywczych, które pomagają w codziennej pielęgnacji włosów i skóry. Codzienną dietę warto wzbogacić o witaminy, minerały lub kwasy nienasycone. Bardzo często istnieje możliwość skomponowania indywidualnego planu dietetycznego w poradniach dietetycznych przy salonach medycyny estetycznej przez profesjonalnego dietetyka. Jeśli dbać o skórę, to kompleksowo.

Sprawdź ofertę dietetyka

Jesteś fachowcem, dodaj firmę

Jesteś fachowcem lub posiadasz ciekawe produkty? Dodaj koniecznie swoją ofertę lub usługę do naszej strony. Mieszkańcy Opola czekają właśnie na twoją pomoc lub potrzebują wysokiej jakośći usług i produktów.

Adres

ul. Cygana 3
35-131 Opole


Kontakt

E-mail: info@fachowiec.opole.pl
Phone: +48 733 368 253