Schody drewniane

Schody

Schody

Budując piętrowy dom, już na etapie planowania należy uwzględnić odpowiednią ilość miejsca na schody. Nie powinny one w żaden sposób zakłócać komfortu przemieszczania się między pokojami, a także być bezpieczne. Stopnie powinny mieć odpowiednią wysokość, a ich powierzchnia nie może być śliska. To nie wszystko. Klatka schodowa jest także ozdobą domu. Warto więc zadbać o schody, które wzbudzą podziw i zazdrość sąsiada. Najlepszym wyborem będą schody drewniane. Sprawią, że wnętrze nabierze elegancji. Łącząc je z odpowiednimi balustradami z łatwością możesz nadać im nowoczesny lub bardziej tradycyjny styl.

Sprawdź ofertę schodów drewnianych

Balustrady

Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, jak wielkie znaczenie dla estetyki schodów mają balustrady. Pełnią rolę nie tylko ochronną, ale i dekoracyjną. W zależności od ich stylu, klatka schodowa nabiera zupełnie nowego charakteru. Proste i drewniane balustrady podkreślą tradycyjne wnętrze. Oszklone lub metalowe wpasują się w nowoczesny design, a ozdobne – będące małymi dziełami sztuki – przyciągną uwagę i dodadzą pomieszczeniu ekstrawagancji. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej wyobraźni. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz takie balustrady, które uwydatnią we wnętrzu to, co najpiękniejsze.

Balustrady

Sprawdź ofertę balustrad

Jesteś fachowcem, dodaj firmę

Jesteś fachowcem lub posiadasz ciekawe produkty? Dodaj koniecznie swoją ofertę lub usługę do naszej strony. Mieszkańcy Opola czekają właśnie na twoją pomoc lub potrzebują wysokiej jakośći usług i produktów.

Adres

ul. Cygana 3
35-131 Opole


Kontakt

E-mail: info@fachowiec.opole.pl
Phone: +48 733 368 253