Firma sprzątająca

Temat firmy sprzątającej dla wielu firm i osób prywatnych to twardy orzech do zgryzienia. Nabiera on szczególnego znaczenia w okresie zimowym, gdy potrzebny jest zwiększony nakład pracy na zachowanie odpowiedniego porządku w miejscach użyteczności publicznej czy w miejscu pracy. W ostatnich latach nastąpił rozwój tej branży, ponieważ wzrasta zapotrzebowanie na usługi sprzątania – takie firmy znajdują popyt wśród właścicieli dużych przedsiębiorstw, zarządców budynków i wspólnot mieszkaniowych, a także wśród osób prowadzących jednoosobowe firmy, na przykład niewielkie gabinety stomatologiczne czy salony kosmetyczne. Decyzja o podjęciu współpracy z konkretną firmą sprzątającą powinna być starannie przemyślana.

Usługi sprzątające

By firma, którą wynajmiemy do dbania o porządek w przestrzeni, w której żyjemy lub pracujemy, mogła starannie wykonywać swoje zadania, najlepiej od razu ustalić, na czym nam zależy i wpisać to do umowy. Przede wszystkim dobrze jest dokładnie określić, jak często taka usługa będzie wykonywana, a także dokładnie określić powierzchnię przeznaczoną do sprzątania, która będzie przedmiotem umowy – należy ją podać w metrach kwadratowych, a także określić, jak sprzątanie powinno wyglądać w czasie świąt i weekendów. Usługi sprzątające mogą być wykonywane na różnym poziomie. Dlatego też warto określić, w jaki sposób usługa zostanie sprawdzona.

Sprawdź ofertę usług sprzątających

Sprzątanie po budowie oraz remoncie

Sprzątanie po budowie i remoncie

Ciekawą opcją jest możliwość zamówienia specjalnej firmy świadczącej usługi sprzątania po remoncie. Na co możemy liczyć w ramach tej usługi? Przede wszystkim na dokładne mycie i doczyszczenie podłóg, usuwanie wszelkiego rodzaju zabrudzeń po farbie i klejach używanych w czasie przeprowadzonego remontu, mycie okien wraz z framugami i parapetami oraz czyszczenie drzwi. W cięższych przypadkach można zdecydować się na maszynowe czyszczenie i polerowanie posadzek. W przypadku większych remontów można również liczyć na usuwanie pyłu i kurzu po budowie ze ścian i płaskich powierzchni. Dzięki usłudze sprzątania po budowie w krótkim czasie można doprowadzić pomieszczenia do stanu używalności.

Sprawdź ofertę sprzontania po remoncie

Mycie okien oraz witryn

Mycie okien oraz witryn

Z takiej usługi mogą skorzystać firmy, które posiadają w swoich pomieszczeniach biurowych lub handlowych okna, witryny czy zwyczajne przeszklenia. Mowa tu o salach wystawienniczych, biurach typu open space, witrynach w dużych sklepach. Do mycia okien, mycia witryn, przeszkleń stosuje się specjalne środki, które doskonale nabłyszczają nawierzchnie, sprawiają, że szkło jest odporne na różnego rodzaju zabrudzenia. Ważne jest również to, że wszelkie środki przeznaczone do czyszczenia tego rodzaju powierzchni spełniają określone wymagania bezpieczeństwa i normy. Istnieją również firmy, które specjalizują się w myciu naprawdę dużych powierzchni szklanych, na przykład okien w biurowcach.

Sprawdź ofertę mycia okien oraz witryn

Pranie dywanów i wykładzin

Pranie wykładzin i dywanów

Ten rodzaj usług sprzątania znajduje zwolenników zarówno w przypadku firm, jak i w przypadku osób prywatnych. Czasami bowiem może nie być możliwości samodzielnego prania dywanów, wykładzin czy innych materiałowych okładzin na podłogę. Firmy specjalizujące się w tego rodzaju usługach czyszczenia posiadają specjalistyczne środki, które są niezwykle skuteczne, a jednocześnie bezpieczne dla czyszczonych powierzchni i użytkowników, a także sprzęt, który umożliwia szybkie i sprawne przeprowadzenie czyszczenia.

Sprawdź ofertę prania dywanów i wykładzin

Doczyszczanie oraz konserwacja podłóg

Czyszczenie podłóg, posadzek

Podłogi w miejscach publicznych bardzo często narażone są nie tylko na zabrudzenia, ale również na zniszczenia. Warto więc zastanowić się nad możliwością zlecenia czyszczenia podłóg, doczyszczania podłóg, konserwacji podłóg i ich ogólnej pielęgnacji. Dzięki takim zabiegom możliwe będzie odświeżenie i przywrócenie blasku podłodze, zwłaszcza wówczas, gdy jest wykonana z kamienia naturalnego. Specjalne firmy zajmujące się sprzątaniem dysponują odpowiednim sprzętem, który umożliwia doczyszczenie i odświeżenie nawet najbardziej zaniedbanej posadzki.

Sprawdź ofertę czyszczenia podłóg

Jesteś fachowcem, dodaj firmę

Jesteś fachowcem lub posiadasz ciekawe produkty? Dodaj koniecznie swoją ofertę lub usługę do naszej strony. Mieszkańcy Opola czekają właśnie na twoją pomoc lub potrzebują wysokiej jakośći usług i produktów.

Adres

ul. Cygana 3
35-131 Opole


Kontakt

E-mail: info@fachowiec.opole.pl
Phone: +48 733 368 253